Nowa siedziba Gabinetu Psychopomocy „Rogozińscy”

Koniec 2018 roku był wyjątkowo pracowity. Niezmiernie miło jest nam bowiem poinformować iż po kilku miesiącach wytężonej pracy, od 22 grudnia 2018 roku Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy” mieści się pod nowym adresem: Bydgoszcz, ul. Kossaka 13/2 (osiedle Górzyskowo).

Dla Państwa wygody gabinet mieści się na pierwszym piętrze nowego, niskiego bloku (oddanego do użytku w grudniu 2018 r.). Do dyspozycji Klientów gabinetu od lutego 2019 r. na czas trwania wizyty jest bezpłatne miejsce postojowe na zamkniętym parkingu zlokalizowanym przy samym wejściu do gabinetu.

Sam gabinet jest przestronny i wygodny. Został zaprojektowany z myślą o Państwa komforcie tak by psychoterapia prowadzona była w jak najlepszych warunkach.

Dzisiejsze czasy – czy tego chcemy czy nie chcemy – rządzą się swoimi prawami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważna dla Państwa jest oszczędność czasu. Zdecydowaliśmy dlatego, że gabinet ma być położony w jak najlepiej skomunikowanym punkcie Bydgoszczy, ma jednocześnie zapewniać konieczną dyskrecję i poczucie anonimowości, ma także umożliwić zrobienie nawet bardzo dużych i „wszechstronnych” zakupów przy okazji wizyty. Dlatego też w 2017 roku, kiedy decydowaliśmy o wyborze lokalizacji, postawiliśmy na Górzyskowo i nowy blok przy ul. Kossaka 13.

Tuż obok mieści się bowiem mini centrum handlowe, w którym znajdują się sklepy takie jak m.in. „Biedronka”, „Rossmann”, „Pepco”, a także pizzeria i sklep ze zdrową żywnością.

W odległości kilkudziesięciu metrów znajdują się dwa przystanki autobusowe: Solskiego/Kossaka oraz Stroma/Kossaka. Z tego pierwszego przystanku – co istotne dla osób nie posiadających samochodu i dojeżdżających na terapię z okolicznych miejscowości – można dojechać bezpośrednio i szybko do Dworca Głównego PKP oraz Dworca PKS (więcej szczegółów dotyczących dojazdu w zakładce Gabinet).

Zapraszamy!

2019-01-03T08:10:25+00:00 22 grudnia 2018|