Szanowni Państwo, w związku z licznymi pytaniami ze strony zaniepokojonych sytuacją epidemiologiczną w Polsce Pacjentów, chcielibyśmy poinformować, iż Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy” w Bydgoszczy cały czas pracuje w dotychczasowym trybie.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głownego Inspektora Sanitarnego wprowadziliśmy jednak dla dobra Pacjentów i psychoterapeutów szereg obostrzeń, mających na celu minimalizację jakiegokolwiek ryzyka związanego z koronawirusem.

Poza środkami zalecanymi przez GIS takimi jak regularna dezynfekacja, zachowywanie bezpiecznej odległości, brak podawania ręki, rezygnacja ze szklanek i kubków na korzyść kubków termicznych/jednorazowych przynoszonych przez Pacjentów, bezpośrednio po umówieniu wizyty przez kalendarz znanylekarz.pl lub telefonicznie – od razu prosimy o wysyłanie informacji czy preferujecie Państwo sesję w gabinecie czy też sesję zdalną. Zachęcamy Państwa by tam, gdzie jest to możliwe, skorzystać z możliwości przeprowadzenia sesji zdalnej.

Jesteśmy z Państwem i dla Państwa.

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy dużo odwagi, wytrwałości i cierpliwości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Mikołaj Rogoziński