Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy”

Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy” 2019-01-10T12:22:28+00:00

Komfort i anonimowość

Gabinet mieści się na pierwszym piętrze w nowym bloku przy ul. Kossaka 13 w Bydgoszczy (osiedle Górzyskowo). Charakterystyczną cechą najbliższej okolicy, która bardzo ułatwia dojazd za pierwszym razem, jest widoczne z daleka wysokie i podświetlone logo sklepu „Biedronka”.
Gabinet jest komfortowy i wygodny, dzięki czemu mogą skupić się Państwo wyłącznie na psychoterapii. Zapewnia też poczucie anonimowości, jednocześnie będąc świetnie skomunikowanym miejscem praktycznie z wszystkimi dzielnicami Bydgoszczy.

Osoby mieszkające w okolicach Bydgoszczy i dojeżdżające na terapię pociągiem lub autobusem PKS doceniają bezpośrednie połączenie autobusowe gabinetu z Dworcem PKP Bydgoszcz Główna i Dworcem PKS.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się bezpłatne parkingi samochodowe i miejsca, w których można zrobić zakupy przy okazji wizyty: Biedronka, Rossmann, apteka Alba, Pepco, pizzeria, paczkomat inPost, itp.

Dojazd

Samochodem:

  • na ulicę Kossaka – przy której mieści się gabinet – można skręcić zarówno jadąc z ulicy Pięknej (w zależności od kierunku jazdy ul. Piękna to poprzedniczka/kontynuatorka ul. Solskiego), jak i jadąc z ul. Stromej.
  • miejsca parkingowe: bezpłatne na ogólnodostępnych parkingach zlokalizowanych przy Biedronce, Rossmannie, Pepco, itp.

Każdy klient Gabinetu Psychopomocy „Rogozińscy” na czas trwania wizyty do swojej dyspozycji ma możliwość skorzystania z bezpłatnego miejsca parkingowego na zamykanym, ogrodzonym terenie, umiejscowionym tuż przy wejściu do gabinetu. Oczywiście można także zaparkować auto na parkingu Biedronki, parkingu Rossmanna lub na chodniku przy ul. Kossaka.

Autobusem:

Tuż obok gabinetu jest przystanek Solskiego/Kossaka, przy którym zatrzymują się następujące autobusy:

  • Linia: 53 – kursuje przez dzielnice: Kapuściska, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Szwederowo, Górzyskowo, Błonie.
  • Linia: 55 – kursuje przez dzielnice: Górzyskowo, Centrum, Bartodzieje.
  • Linia: 57 – kursuje przez dzielnice: Londynek, os. Leśne, Centrum (m.in. Dworzec PKS), Wzgórze Wolności, Szwederowo, Górzyskowo, Błonie.
  • Linia: 79 – kursuje przez dzielnice: Londynek (m.in. Dworzec PKP Bydgoszcz Główna), Centrum, Błonie, Górzyskowo, Szwederowo, Wzgórze Wolności, Wyżyny, Glinki.

W bardzo bliskiej odległości gabinetu znajduje się także przystanek Stroma/Kossaka:

  • Linia 61 – kursuje przez dzielnice: Osowa Góra – Okole – Szwederowo – Górzyskowo – Wzgórze Wolności – Wyżyny – Kapuściska.