Nasz zespół

Nasz zespół 2019-05-13T07:09:06+00:00
Mikołaj Rogoziński psychoterapeuta, mediator

Mikołaj Rogoziński

psychoterapeuta i mediator
(ur. 1981 w Bydgoszczy)

Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy” działa w Bydgoszczy od 2018 roku. Jego celem jest pomaganie osobom, które z różnych powodów nie radzą sobie z aktualnymi wydarzeniami w swoim życiu.

Nazywam się Mikołaj Rogoziński, jestem psychoterapeutą i mediatorem.

Na co dzień, poza prowadzeniem prywatnego gabinetu, współpracuję również z Ośrodkiem Terapii Rodzin Centrum Medycznego „Gizińscy” w Bydgoszczy, gdzie jestem psychoterapeutą. Poza tym jestem na liście mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy (szczegółowe informacji o mojej codziennej zawodowej aktywności zobaczysz TUTAJ)

Jakość mojej pracy jest cały czas monitorowana poprzez superwizje: regularnie uczestniczę zarówno w superwizji indywidualnej, superwizji grupowej, jak i Grupie Balinta. Przeszedłem również obowiązkową w przypadku certyfikowanych i starających się o certyfikat psychoterapeutów kilkuletnią terapię własną.

Poza edukacją w ramach pięcioletniego studium psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Instytutami Psychoterapii w Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu, uczestniczę także w licznych dodatkowych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych, które są niezwykle istotne jeśli chodzi o ugruntowywanie wiedzy, zyskiwanie nowego spojrzenia na problemy pacjentów jak i poczucie, że robię coś więcej i bardziej by świadczone przeze mnie usługi były na najwyższym możliwym poziomie (certyfikaty naukowe dostępne są TUTAJ)

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy terapeutycznej w gabinecie szczególnie chętnie korzystam z zasobów jakie daje psychoterapia systemowa, psychoterapia ericksonowska, psychoterapia narracyjna oraz terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR).

Więcej o:

Swoją zawodową uwagę koncentruję przede wszystkim na osobach doświadczających trudności w swoich związkach partnerskich (oddalenie od siebie, kłótnie, zdrada, rozbieżne cele na przyszłość itp.), zmęczonych mało satysfakcjonującymi relacjami w rodzinie, będących w depresji, stresie z powodu rozmaitych subiektywnie przeżywanych wydarzeń (narodziny dziecka, zbliżający się ślub, itd). Pracuję także z osobami doświadczającymi utraty (kogoś bliskiego, pracy, itp.), znajdującymi się na tzw. życiowym rozdrożu i wypalonymi zawodowo. Pracuję z osobami indywidualnymi, parami – tymi formalnie zalegalizowanymi jak i innymi – oraz rodzinami (szczegóły oferty dostępne są TUTAJ).

Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy” mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kossaka 13/2 (os. Górzyskowo) na pierwszym piętrze oddanego do użytku w 2018 roku komfortowego, niskiego bloku w dogodnym punkcie dojazdowym zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Dla wygody pracujących do późna osób gabinet czynny jest przeważnie aż do godz. 21:30. Klient na czas wizyty może korzystać z bezpłatnego miejsca parkingowego mieszczącego się przy samym wejściu do gabinetu na ogrodzonym terenie (dokładna lokalizacja gabinetu i więcej informacji o miejscu spotkań TUTAJ).

Prywatnie jestem z rocznika 1981, urodziłem się w Bydgoszczy i w wolnym od pracy czasie – z wyboru coraz krótszym – interesuję się przede wszystkim czytaniem książek (zwłaszcza takich, których autorem jest Haruki Murakami lub Etgar Keret), długimi spacerami i ruchem na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, której na szczęście na Kujawach i Pomorzu nie brakuje. Bywam na koncertach, stadionach żużlowych, regularnie odwiedzam także sale kinowe. Lubię również zdrowo się odżywiać, dlatego też często można spotkać mnie w kuchni przy przygotowywaniu różnych odmian potraw najczęściej w stylu lekko fit 🙂

Dlaczego Gabinet Psychopomocy „Rogozińscy”? Bo pomaganie ludziom to moja pasja, życiowy wybór i coś, co od samego początku przynosi mi najwięcej satysfakcji. Żaden problem, z którym się obecnie zmagasz, nie zostanie zatem pozostawiony samemu sobie.

Jeśli jesteś gotowy do zmian lub przynajmniej chciałbyś się przyjrzeć możliwościom poprawy swojej sytuacji, po prostu umów wizytę za pomocą tylko jednego kliknięcia.

Mikołaj Rogoziński - ZnanyLekarz.pl
DOŚWIADCZENIE I CIĄGŁY ROZWÓJ – ZOBACZ CERTYFIKATY